Εκλογές στο ΤΕΕ, Κυριακή 3 Νοέμβρη: Τα ψηφοδέλτια του #block_TEE, αριστερή κίνηση εργαζομένων & άνεργων μηχανικών

Τα ψηφοδέλτια του #block_TEE, αριστερή κίνηση εργαζομένων & άνεργων μηχανικών για την Κεντρική Αντιπροσωπεία ΤΕΕ καθώς και τα ψηφοδέλτια που στηρίζουμε στις Επιστημονικές Επιτροπές Ειδικοτήτων, για τις εκλογές του ΤΕΕ την Κυριακή 3 Νοέμβρη 2019

Για την ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΑΤΤΙΚΗ

1 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜ

2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) ΧΜ

3 ΑΤΣΟΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΜ

4 ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΜ

5 ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΜ

6 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΜ

7 ΒΑΣΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜ

8 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΜ

9 ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜ

10 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜ

11 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΗΛ

12 ΔΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΜ

13 ΔΕΣΗ-ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΗ ΑΜ

14 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΜ

15 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΜ

16 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΜ

17 ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜ

18 ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ – ΒΡΕΤΟΥ ΦΑΝΗ ΧΜ

19 ΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜλΜ

20 ΚΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜ

21 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜ

22 ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΜ

23 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΜ

24 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜλΜ

25 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΜ

26 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΜ

27 ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜλΜ

28 ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) ΠΜ

29 ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΜ

30 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΜ

31 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜλΜ

32 ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜ

33 ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΜ

34 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜλΜ

35 ΛΟΥΒΡΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΝΝΑ ΜΜ

36 ΜΑΛΕΦΑΚΗ ΗΡΩ ΜΜ

37 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΜ

38 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΜ

39 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) ΑΜ

40 ΜΑΥΡΟΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΜ

41 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜλΜ

42 ΜΕΡΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΜ

43 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΜ

44 ΜΠΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ ΜλΜ

45 ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜλΜ

46 ΜΠΟΥΝΤΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΜ

47 ΠΑΛΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΜ

48 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) ΜλΜ

49 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΜ

50 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜ

51 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΜ

52 ΠΕΡΠΙΝΙΑ ΣΟΦΙΑ ΑΜ

53 ΠΕΤΑΣΗ ΔΑΝΑΗ ΑΜ

54 ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΜ

55 ΡΟΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΜ

56 ΡΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΜ

57 ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΜ

58 ΣΚΑΡΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΜ

59 ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΜ

60 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΗΜ

61 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΜ

62 ΤΡΑΚΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΑΜ

63 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΜ

64 ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΜ

65 ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΜ

66 ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜ

67 ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜ

68 ΦΑΜΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΜ

69 ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜλΜ

70 ΧΑΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΜ

71 ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜλΜ

72 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜλΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ  ΠΜ

2 ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   ΑΜ

3 ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΗΜ

4 ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ  ΑΜ

5 ΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΜ

6 ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΜΜ

7 ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΗΜ

8 ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΧΜ

9 ΛΟΥΚΡΗ ΔΩΡΟΘΕΑ  ΑΜ

10 ΜΠΑΘΡΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  ΜΜ

11 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ  ΑΜ

12 ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΠΜ

13 ΡΑΠΤΗΣ ΜΠΙΜΠΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΠΔ

14 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ  ΜλΜ

15 ΤΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  ΠΜ

16 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   AM

17 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΜ

18 ΧΡΙΣΤΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΑΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΑΜ

2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΗλΜ

3 ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΗλΜ

4 ΜΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  ΑΜ

5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ   ΜΜ

6 ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΠΜ

7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1 ΑΣΠΑΡΑΓΚΑΘΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΜ

2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΜ

3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΜ

4 ΚΑΤΣΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΜ

5 ΤΖΩΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΜ

6 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ – ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΜ

2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΖΩΗ ΑΜ

3 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΜ

4 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΜ

5 ΠΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΜ

6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜ

7 ΠΟΡΤΕΣΗ ΣΤΕΛΑ ΑΜ

8 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΜ

9 ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1 ΜΟΛΟΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 ΖΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΜ

2 ΡΟΖΑΝΑ ΑΡΓΥΡΩ ΑΜ

3 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

1 ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΜ

2 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΜ

3 ΒΛΑΧΟΥ ΘΕΚΛΗ ΠΜ

4 ΓΚΟΝΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΜ

5 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜ

6 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

1 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΜ

2 ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΜ

3 ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΤΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΜ

2 ΚΡΙΑΡΑ ΒΑΣΩ ΠΜ

3 ΛΙΑΡΑΚΟΣ ΕΥΓΓΕΛΟΣ ΜοΠ

4 ΠΙΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΜ

5 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1 ΒΑΡΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1 ΔΡΟΣΟΥ ΞΕΝΗ ΧΜ

2 ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΜ

2 ΤΑΡΑΒΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΜ

3 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΜ

4 ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΗΜ

5 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MΠ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΤΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ

1 ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

#block_ΤΕΕ Αριστερή Κίνηση Εργαζομένων & Ανέργων Μηχανικών

1 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΔΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΔΟΥΚΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
5 ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
7 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8 ΦΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
στηρίζουμε ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΑΚΕΑ)

1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
2 ΒΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
3 ΒΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4 ΜΟΥΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
5 ΠΑΠΑΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΠΡΕΠΗ ΆΛΚΗΣΤΙΣ
7 ΧΑΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ)
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ)

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
στηρίζουμε ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
2 ΔΗΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
4 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΡΗΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
6 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
7 ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ
8 ΦΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
στηρίζουμε ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
3 ΚΑΤΣΙΚΗ ΒΑΣΩ
4 ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΝΟΜΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΣΤΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
8 ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
στηρίζουμε ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

1 ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΛΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΑΛΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΠΑΝΤΟΣ ΜΙΝΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΦΩΤΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
στηρίζουμε ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1 ΒΙΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
3 ΔΑΡΔΑΒΥΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΗ
8 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
στηρίζουμε ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

1 ΚΟΥΝΕΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
στηρίζουμε ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

1 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΑΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΡΟΒΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
στηρίζουμε ΜΑΧΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ

1 ΒΡΥΖΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΗ
3 ΚΑΜΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
4 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΜΟΡΙΑΝΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
6 ΣΩΤΗΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
Στηρίζουμε ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ – ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΧΜΜΕΤ)

1 ΒΑΪΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 ΒΡΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5 ΜΟΣΧΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
στηρίζουμε ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΩΝ ΧΩΡΟΤΑΚΤΩΝ

1 ΚΟΤΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
2 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
5 ΜΥΛΩΝΑ ΒΙΛΥ
6 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ – ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Στηρίζουμε ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ

1 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
3 ΓΚΙΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)
6 ΚΡΙΘΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ)
7 ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 ΣΥΨΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ